Amsterdam Magic Show at Prague Magic Show

450 

Pouze do konce Srpna koupíte lístky za zvýhodněnou cenu!

Děkujeme za Váši přízeň!

Vyprodáno

Kategorie:

Popis

Amsterdam Magic Show in Prague

🎩Amsterdam Magic Show je legendární show známa svoji pestrou mezinárodní sestavou! Již brzy v ILLUSIONu, jen jedno jediné vystoupení v Praze!
Zábavní večer s kouzelníky z Francii, Itálii, Nizozemská a Činy.

✔️EDGAR BRUMAIRE
Edgar je francouzský kouzelník předvádějící tajemné experimenty. Jeho show spojující realitu a představivost jsou plné emocí a mystiky.

✔️STEFANO ROSA
Původem z Milanu Stefano má vášeň pro řemesla: stejně jako šéfkuchař rád servíruje svá úžasná jídla, performer nabízí ještě víc působivější kouzla. Inspirovaný italskými a španělskými kouzelníky Stefano používá karty jako svůj profesionální nástroj.
Jeho show přidává celému večeru italskou příchuť se špetkou mentalismu, kapkou filozofie a velkou porci pozitivity.

✔️KILLIAN PETRICK
Učitel plavání přes den a kouzelník v noci. Okouzlující, zručný, egocentrický a především velmi skromný. Inspirovaný bondovskými filmy Killian ponoří vás do světa gamblerů a podvodníků. Jeho magie je jako jeho oblíbeny drink “Old Fashioned”.

✔️ZIPPO GUO
Zippo, původem z Činy, je bývalým inženýrem vystudovavším technickou univerzitu v Nizozemsku, který se zabýval kouzlením na částečný úvazek.
Za svůj osobitý styl kombinováni kouzlení a tance získal několik mezinárodních cen. V roce 2021 udělal velký krok k profesionálnímu kouzlení na plný úvazek tím, že vypověděl smlouvu ve velké mezinárodní společnosti a zahájil studium pantomimy na Amsterdam University of Arts.

✔️FRITZ ALKEMADE
Fritz with a Z je zakladatelem Amsterdam Magic Show, profesionální kouzelník, který již několik let úspěšně kouzlí po celé Evropě.
Nemusíme podrobně představovat Fritze, českému publiku je velmi známy svými pravidelnými show v Praze, kde brilantně kombinuje stand-up a comedy magic.

To jsou jen hlavní performery večera, čekají vás i nové tváře a spoustu zábavy celý večer u vašich stolů před a po show!!!

Do konce Srpna koupíte lístky za zvýhodněnou cenu!
—-
September 18. 2022
Doors/bar open 18:00
Start: 19:00
Tickets:
– 390CZK untill 31.08.
– 450CZK 1.9.-17.9.
– 500CZK at doors

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.