Michal Skubida a Josep Vidal 19.08.-20.8.2023

359 

Close-up Magic Night with two champions.

Close-up magic show in English. Program je vhodný pro diváky od 15 let.

Cena: 359,- v předprodeji online a 450,- na místě.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Close-up Magic Night with two champions

✔️MICHAŁ SKUBIDA (closeup magic in English)
Michael Vincent nazval Michala Skubidu „Polským Dani DaOrtizem“, což můžeme potvrdit. Jeho charisma a neuvěřitelná komunikace s publikem vytváří na jeho vystoupeních nezapomenutelnou atmosféru.

Legenda totiž praví, že se narodil s balíčkem karet v jedné ruce a koblihou v druhé. Až do dnešních dnů nikdo neví, co zmizelo jako první.

Během posledních let vystupoval Skubi po celé Evropě a v Polsku. Taky vystoupil na největším festivalu Street Art „Fringe“ a dostal pozvání do Polské národní televize, aby bavil lidi prostřednictvím obrazovky!

Michal si pro Vás připravil svá nejlepší kouzla nejen z karetní magii, takže vřele doporučujeme rezervovat si místa co nejdříve!

✔️Josep Vidal (close-up in English)
Španělský kouzelník, který kouzlí po celém světě.

Vyhrál 1. místo jako close-up magician na soutěži v Americe, pořádanou International Brotherhood of Magicians. Držitel 2. ceny v mikromagii na letošním Mistrovství v magii ve Španělsku.

Bar opens from 19:00

Showtime:

19.08.2023
20:00 Josep Vidal
21:00 Michal Skubida

20.08.2023
20:00 Josep Vidal
21:00 Michal Skubida

ENG:

MICHAŁ SKUBIDA.

Legend say, that he was born with a deck of cards in one hand and donut in another. Until these days no one knows what vanished first.
Yet, everyone knows that from the very first seconds of his show you will not be able to stop the feeling of amazement and laughter.
During last years, Skubi performed all around Poland and in many abroad cities like London, Budapest and Amsterdam, just to name couple of them.
He not only performed on the biggest Street Art festival „Fringe“ but also got invited to Polish National TV to entertain people through the screen!
During this show, he prepared for us his absolute The Best of Card Magic, so we highly recommend booking your seats as soon as possible!
*
Michael Vincent call him „Polish Dani DaOrtiz“

 

Další informace

Datum

19.08.2023 Sobota 20:00, 20.08.2023 Neděle 20:00