Mystický víkend ve znamení ezoteriky – Kroulík a Goldmann 5.3.2022

219 

5. Března (Sobota/Saturday)
6. Března (Neděle/Sunday)

Děkujeme za Váši podporu!

Vyprodáno

Kategorie:

Popis

Přinášíme víkend plný záhad, duchů a mystiky pro všechny zvědavé, skeptiky a příznivce esoteriky!

Hosté nabídnou mrazivé a záhadné experimenty. Uslyšíte dva pohledy na spiritualistické hnutí a dozvíte se něco i o historii tajných kultů.

✔️Karel Goldmann je skvělý karetní kouzelník a vydavatel kouzelnické literatury.

Tentokrát ale nebude kouzlit, nýbrž bude provádět večerem plným mysteriozních spiritistických úkazů. Připravil si nejen krátký úvod do dějin podkrkonošských spiritistů a díla Karla Sezemského, ale jeho cílem je znovu vytvořit seanci podle podkrkonošské tradice. A vy toho můžete být součástí!

✔️Jakub Kroulík, profesionální hypnotizér.

Díky svému mnohaletému studiu technik zázračných léčitelů, psychotroniků, exorcistů a spiritistických médií, kteří paranormální jevy prezentují jako své skutečné schopnosti, se stal Jakub Kroulík odborníkem na podvodné provádění paranormálních jevů – racionálním thaumaturgem. Jako nejlepší hypnotizér v oboru je zván coby konzultant k projektům zkoumajícím hranici mezi vědou a magií. V roce 2017 uhodl jako mentalista v živém vysílání České televize obsah uzamčeného trezoru. Vysvětlil jako hypnotizér posedlost ďáblem na evropském kongresu ve Wroclawi a svá tvrzení demonstroval působivými praktickými ukázkami. V roce 2012 se stal vítězem soutěže profesionálních kouzelníků v mikromagii “Fechtnerův memoriál”. V roce 2004 obdržel ocenění za zásluhy o povznesení moderního magického umění. V roce 2002 se stal vítězem kategorie manipulace na Mistrovství ČR v moderní magii. Dlouholetý člen rady Českého magického svazu.

Věřit, nebo nevěřit? Záleží na Vás!

Bar je otevřen od 18:00
Showtime:
20:00 Karel Goldmann
21:00 Jakub Kroulík

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.