Prague Magic Show – Aaron Alexander a Jose Ahonen 4.09.2022

390 

3. Září (Sobota/Saturday)
4. Září (Neděle/Sunday)

Děkujeme za Váši přízeň!

Vyprodáno

Kategorie:

Popis

🎩Wired for Wonder
Zábavní psychologická a kouzelnická show dvou bavičů: profesionálního mentalisty z Finska a kanadského psychologa, vynálezce psychologických triků a efektů pro přední světové kouzelníky a baviče.

Co když je magie skutečná a všude kolem nás?

✔️Aaron Alexander zve publikum na nezvyklou a nádhernou cestu, ve které jsou lidé upoutáni zázraky!
Je to zábavná a interaktivní show, kde diváci prozkoumají, jak naše mysl vnímá realitu a magii a jak se můžeme naučit nacházet více kouzel v reálném světě. Přijďte znovu objevit magii!

Aaron Alexander je kanadský bavič s neobvyklým chápáním toho, jak se naše vnímání světa může změnit v jeden okamžik. Jeho vystoupení slučuje prvky umění, vědy a psychologie, aby vytvořilo upřímné okamžiky, kdy lidé pocítí vyšší spojení s kouzelníkem a zažijí okouzlení. Vystupoval a přednášel po celém světě před širokou veřejností, ale i akademiky. Navrhoval iluze pro některé ze špičkových světových bavičů a umělců, jejichž chápání divů magie Aaron opět podnítil.

✔️Jose Ahonen mentalista a hypnotizér z Finska.
Jeden ze dvou profesionálních (full time) mentalustů ve Finsku.
Jose je členem Psychic Entertainers Association, mezinárodní organizaci, která má kolem 250 profesionálních mentalistu a hypnotizérů z celého světa. Je také členem Finnish Magic Circle a jeden ze zakladatelů nejdéle existujícího magického klubu ve Finsku Club Harha.😎

3. Září (Sobota)
18:00 Doors/bar open
20:00 Jose Ahonen
21:00 Aaron Alexander

4. Září (Neděle)
18:00 Doors/bar open
19:00 Jose Ahonen
20:00 Aaron Alexander

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.