Prague Magic Show – Michal Skubida a Just James 30.7.2022

290 

Děkujeme za Váši přízeň!

Vyprodáno

Kategorie:

Popis

V sobotu 30.7.2022

na Prague Magic Show

vystoupí

✔️MICHAŁ SKUBIDA (standup and closeup magic in English)
Michael Vincent nazval Michala Skubidu „Polským Dani DaOrtizem“, což můžeme potvrdit. Jeho charisma a neuvěřitelná komunikace s publikem vytváří na jeho vystoupeních nezapomenutelnou atmosféru.

Legenda totiž praví, že se narodil s balíčkem karet v jedné ruce a koblihou v druhé. Až do dnešních dnů nikdo neví, co zmizelo jako první.

Během posledních let vystupoval Skubi po celé Evropě a v Polsku. Taky vystoupil na největším festivalu Street Art „Fringe“ a dostal pozvání do Polské národní televize, aby bavil lidi prostřednictvím obrazovky!

Michal si pro Vás připravil svá nejlepší kouzla nejen z karetní magii, takže vřele doporučujeme rezervovat si místa co nejdříve!

✔️Just James (comedy standup magic v češtině)
Kouzelníka Just Jamese bychom neznalým rádi více přiblížili, ale pravdou je, že nikdy přesně nevíme co od něj čekat. Tedy kromě zaručené zábavy a slušné porce magie! James je známý svými detektivními show, explozivní interakcí s diváky a osobitým zábavním stylem.

Bar/doors open 19:00
Showtime:
20:00 Just James
21:00 MICHAŁ SKUBIDA


MICHAŁ SKUBIDA.

Legend say, that he was born with a deck of cards in one hand and donut in another. Until these days no one knows what vanished first.
Yet, everyone knows that from the very first seconds of his show you will not be able to stop the feeling of amazement and laughter.
During last years, Skubi performed all around Poland and in many abroad cities like London, Budapest and Amsterdam, just to name couple of them.
He not only performed on the biggest Street Art festival „Fringe“ but also got invited to Polish National TV to entertain people through the screen!
During this show, he prepared for us his absolute The Best of Card Magic, so we highly recommend booking your seats as soon as possible!
*
Michael Vincent call him „Polish Dani DaOrtiz“

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.