Radek Hoffman – 23.10.2021 Prague Magic Show

280 

Magic Show „Me Myself and Magic“ by Radek Hoffman.

Support: Ondřej Šíbl, Sergej Kurbanov

Děkujeme za Váši podporu!

Vyprodáno

Kategorie:

Popis

✔️Radek Hoffman mentalista s 15-létou praxi, který na svých vystoupeních kombinuje sugesci, manipulaci myslí a psychologii. Jeho poselstvím je ponořit Vás do svého magického světa abyste prožili široký spektrum emocí na jeho show.

Radek pravidelně vystupuje jak v Polsku, tak i po celé Evropě od Londýna po Dubaj, na různých firemních akcích pro nadnárodní korporace jako je Microsoft, Mars (Snickers) a Hilton Hotels apod.
Významným bodem jeho kariéry jsou vyprodaná show v Polském divadle: Incredible (2016); Man Who Knows (2017) a jeho nedávný debut v UK: Mind Games (2019). Je taký autorem knih Secrets of Mentalism (2015) a Book of M: mentalism, mind and mystery (2018).

Radek Hoffman také zviditelňuje a rozvijí magickou scénu a zvlášť obor mentalismu v Polsku. Je spoluzakladatelem polského muzea magii, organizátorem kouzelnických přednášek a workshopů a taký je jedním z přednášejících.

Nyní ho můžete vidět exkluzivně v ILLUSION baru ve spolupráci s Prague Magic Show. Pouze jedno vystoupení a omezený počet míst. Kupujte lístky už teď!

Spolu s nim také vystoupí
✔️Ondřej Šíbl
Kouzelník Ondřej Šíbl předvádí zábavná až bizarní kouzla. A to navzdory tomu, že kouzla nejsou.

✔️Sergej Kurbanov
Máte rádi smích? Haha. Máte rádi, když vám úžasem odletí ponožky? Wow. Comedy kouzelník Sergej přináší zaručenou interaktivní zábavu!

Bar je pro Vás otevřen od 18:00
Showtime:
20:00 Sergej Kurbanov
21:00 Ondřej Šíbl
22:00 Radek Hoffman

23:00 Closeup afterparty

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.