Radek Hoffman a Filip Stružka – Prague Magic Show 13.4.2024

450 

Parlour magic show in English, 18+

Jazyk show: angličtina. Program je vhodný pro diváky od 18 let.

Cena: 450,- v předprodeji online a 500,- na místě.

Zbývá: 8 ks

Kategorie:

Popis

Prague Magic Show a ILLUSION bar uvádí

✔️Radek Hoffman (Parlour magic in English, 18+)

Radek Hoffman mentalista s 15létou praxi, který na svých vystoupeních kombinuje sugesci, manipulaci myslí a psychologii.

The Man of Mystery není jenom obyčejná show, je to úžasuplná a tajemná cesta na emocionální horské dráze. Připravte se na interaktivní iluze, které změní váš pohled na zcela obyčejné věci a, díky kterým budete pochybovat o všem, co znáte. Od ohromující mentální magie a psychologických triků po strhující kouzla s běžnými předměty – tato show jistě uchvátí a ohromí publikum všech věkových kategorií.

Jste připraveni zažit nezapomenutelnou magii na vlastní kůži? Kupujte lístky dokud jsou a přijďte na jedinečnou show!

 

Spolu s nim také vystoupí

✔️Filip Stružka (Parlour magic in Czech)

Jeden z nejdéle vystupujících kouzelníků na prknech Illusionu, který kouzlil i na otevření baru!

Výherce Magic Festivalu 2018 v kategorii mikromagie a držitel 2.místa v kategorii mikromagie na Mistroství ČR v Moderní Magii 2018.

🎩

13. Dubna (Sobota/Saturday)
18:00 Doors/bar open
20:00 Filip Stružka
21:00 Radek Hoffman

 


”The Man of Mystery”.

This is no ordinary show; it’s an intelligent, surprising and mysterious journey that will take you on an emotional roller coaster ride like no other. Prepare to be amazed as the man of mystery guides you through a series of interactive illusions that will leave you questioning everything you thought you knew about the world around you. From mind-boggling mentalism to spine-tingling sleight of hand, this show is sure to captivate and astonish audiences of all ages. With plenty of audience participation, you will have the opportunity to experience the magic firsthand, making the show engaging and interactive for everyone involved. ​ So if you’re ready for an unforgettable experience, then come see “The Man of Mystery”!